تابلو برق فشار ضعیف

تابلو برق فشار ضعیف

تابلوهای فشار ضعیف با توجه به نیاز کارفرمایان و مشخصات مندرج در نقشه ها و مدارک فنی، نحوه عملکرد و شرایط مختلف محیطی (میانگین درجه حرارت، رطوبت نسبی، درجه حفاظتی IP و …) در انواع ایستاده، دیواری (توکار و روکار) و تابلوهای بارانی با ورق روغنی ،گالوانیزه بصورت ثابت (Fixed) و کشویی (Withdrawable) طراحی و تولید میگردند.

شرکت تابلو پارس امکان ساخت تابلو های فشار ضعیف طرح (سیواکن 8PT فیکس وکشویی- ریتال TS8-ریتال PS4000) با توجه به درخواست کارفرما ونیاز پروژه تولید می گردد.

تابلو های کشویی تیپ سیواکن عمدتا در موتورخانه ها و تاسیسات دارای الکتروموتورها ومصرف کننده های که حساسیات بالایی در تعویض وسرویس نگهداری دارند استفاده می گردد. این نوع تابلو ها از نظر بهره برداری و انعطاف در تعمیرات کارایی بالاتری دارند . اما بهای تمام شده آنها در مقایسه با تابلو های فیکس به نسبت قابل توجهی بیشتر است.

تابلو های  تیپ ریتال TS8  مطابق با دانش روز شرکت ریتال المان بدون هیچ گونه تغییری در طرح اصلی تولید میگردد. این تابلو با درجه حفاظتی IP66 معمولا جهت جریان های پایین تر نسبت به سیواکن و همچنین تابلو های حفاظت وکنترل استفاده می گردد.

تابلو های  تیپ ریتال PS4000 که الهام گرفته شده ازتابلو های شرکت ریتال آلمان می باشد. این تابلو با درجه حفاظتی IP66 معمولا جهت جریان های پایین تر نسبت به سیواکن و همچنین تابلو های حفاظت وکنترل استفاده می گردد. بهای تمام شده این تابلوها نسب به تابلو های تیپTS8 پایین تر می باشد.

انواع تابلو های فشار ضعیف

تابلوهای کشویی ( طرح سیواکن )
تابلو فشار ضعیف کشویی
تابلوهای توزیع تا 6300 آمپر
تابلوهای اصلاح ضریب قدرت
( بانک خازنی )
تابلوهای کنترل واتوماسیون
تابلوهای هوشمند کنترل برق شهر و ژنراتور
( چنج اور-سنکرون)
تابلو های کنترل دور و راه انداز موتور
(سافت استارتر-اینورتر)
تابلو فشار ضعیف فیکس
error: هرگونه کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی دارد